Kategorie

Nejprodávanější

Amazon Echo Dot 2022 (5. gen), modrý

Chytrý reproduktor s hlasovým ovládáním a virtuální asistentkou Alexa.

Více informací

1 089 Kčs DPH

(900 Kč bez DPH)
Skladem > 5 ks

- +

Přidat do porovnání

Kód: 3434
Nový produkt
 
Popis

Amazon Echo Dot 2022

  • NÁŠ NEJLEPŠÍ ZVUK V ECHO DOT - Vychutnejte si lepší zvukový zážitek ve srovnání s předchozími zařízeními Echo Dot s Alexou a vychutnejte si čistší vokály, hlubší basy a živý zvuk v jakékoli místnosti.
  • VAŠE OBLÍBENÁ HUDBA A OBSAH - Přehrávejte hudbu, audioknihy a podcasty ze služeb Amazon Music, Apple Music, Spotify a dalších nebo prostřednictvím Bluetooth v celé domácnosti.
  • ALEXA RÁDA POMŮŽE - Zeptejte se Alexy na aktuální informace o počasí, nastavte hands-free časovač, získejte odpovědi na své otázky a dokonce si vyslechněte vtipy. Potřebujete ráno pár minut navíc? Stačí klepnout na Echo Dot a budík se odloží.
  • UDRŽUJTE SVŮJ DOMOV V KOMFORTU - Ovládejte kompatibilní zařízení chytré domácnosti hlasem a rutinní postupy spouštěné vestavěnými čidly pohybu nebo vnitřní teploty. Vytvořte rutiny, které automaticky rozsvítí světla, když vejdete do místnosti, nebo spustí ventilátor, pokud vnitřní teplota překročí vaši komfortní zónu.
  • NAVRŽENO PRO OCHRANU VAŠEHO SOUKROMÍ - Společnost Amazon se nezabývá prodejem vašich osobních údajů jiným osobám. Je zkonstruován s několika vrstvami ovládacích prvků pro ochranu soukromí, včetně tlačítka pro vypnutí mikrofonu.
  • VYUŽIJTE VÍCE S PROPOJENÍM ZAŘÍZENÍ - Naplňte svůj domov hudbou pomocí kompatibilních zařízení Echo v různých místnostech, vytvořte systém domácího kina s Fire TV nebo rozšiřte pokrytí wifi pomocí kompatibilní sítě eero, abyste mohli dát sbohem výpadkům a vyrovnávací paměti.


Vylepšená kvalita reproduktorů

Echo Dot má vylepšenou kvalitu reproduktorů, které poskytují čistší vokály a hlubší basy pro bohatý živý zvuk. Stačí požádat Alexu o přehrávání hudby, podcastů a audioknih a vychutnat si dynamický zvukový zážitek kdekoli v domácnosti.Alexa vám ráda pomůže

Usnadní vám život v domácnosti. Alexa je připravena vám pomáhat po celý den s aktualizacemi počasí a zpráv, hands-free časovači a upomínkami, odpověďmi na vaše otázky a dokonce vám může vyprávět vtipy.


Spuštění rutin s pohybem

Ve spojení s kompatibilními žárovkami, termostaty a dalšími zařízeními umožňuje Echo Dot ovládat inteligentní domácnost pomocí hlasu, pohybu nebo vnitřní teploty. Vytvořte rutiny, které zapnou světla nebo přehrají hudbu v naplánovaný čas nebo když vejdete do místnosti.Klepnutím na pozastavíte hudbu nebo odložení budíků

Jednoduchým klepnutím můžete pozastavit skladbu, ukončit hovor nebo zastavit časovač. Potřebujete pár minut spánku navíc? Stačí klepnout a budík odložíte.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Porovnat 0

Jsem tak prázdný :)

Bude zvoleno Dopravné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně