Kategorie

Nejprodávanější

Amazon Echo (2. generace) Walnut

Chytrý reproduktor s hlasovým ovládáním a virtuální asistentkou Alexa.

Více informací

999 Kčs DPH

(826 Kč bez DPH)
Skladem 1-2 ks

- +

Přidat do porovnání

Kód: 1182
Nový produkt
 
Popis

Amazon Echo (2. generace)

Díky integrovanému bezdrátovému pripojení, rozpoznávání hlasu a podpore domácí automatizace není 2. generace Amazon Echo typickým bezdrátovým reproduktorem. Zarízení Echo druhé generace, vybavené dvema pásmovými Wi-Fi a 7 mikrofonním polem se pripojuje k domácí bezdrátové síti a umožnuje vám intuitivne hrát hudbu, zkontrolovat pocasí a provoz prakticky kdekoliv a další . Pomocí technologie rozpoznávání hlasu na dálku umožnuje sedm vestavených mikrofonu Echo rozpoznat váš hlas z libovolného smeru v místnosti, a to i pri prehrávání hudby. Bluetooth je také integrovaný a Echo umožnuje bezdrátove spárovat a prehrávat zvuk z ruzných zdroju zvuku, jako jsou smartphony a tablety. Echo druhé generace je vysoké o výšce 150mm a obsahuje 2,5" basový reproduktor a 0,6" výškový reproduktor pro dosažení plného zvuku.


Echo je hands-free, hlasem ovládaný prístroj, který využívá Alexu* pro prehrávání hudby, ovládání chytrých domácích prístroju, volání, odesílání a prijímání zpráv, poskytování informací, ctení zpráv, nastavení budíku, ctení audioknih z Audible , kontrolování Amazon Video na Fire TV a mnoho dalšího
  • Obsahuje unikátní sestavu výkonných reproduktoru, které vysílají zvuk do všech smeru a dokážou tak hudbou zaplnit jakoukoli místnost.
  • Predstavujeme Alexa volání a posílání zpráv - nový zpusob, jak být spolu s rodinou a práteli. Jen se reknete Alexe at zavolá nebo pošle zprávu komukoli s Amazon Echo, Echo Dot, nebo Alexa Aplikací.
  • Ovládejte svetla, ventilátory, televizory, vypínace, termostaty, garážová vrata, postrikovace, zámky a další kompatibilní zarízení pripojenými pres WeMo, Philips Hue, Sony, Samsung SmartThings, Nest, a další
  • Alexa Vás uslyší pres celou místnost díky 7-mi velmi citlivým mikrofonum pro hands-free ovládání, a to i v hlucném prostredí nebo pri prehrávání hudby
  • Obsahuje vestavený reproduktor, takže muže fungovat sama o sobe jako inteligentní budík v ložnici, pomocník v kuchyni nebo kdekoli budete chtít hlasem ovládaný pocítac; 
  • Neustále se vyvíjející s pribývajícími službami a tisíci nových dovedností jako jsou Uber, Domino, Dish a další

*Alexa je chytrá digitální asistentka podobne jako Siri nebo Google now, která umí rozpoznat mluvené slovo a odpovedet na vetšinu vašich dotazu.
Echo je hands-free, hlasem ovládaný prístroj s výkonnou soustavou reproduktoru, které zajištují skvelý zvuk v okolí 360° a dokáže tak hudbou zaplnit celou místnost. Echo Vás propojí s Alexa hlasovou asistentkou pro prehrávání hudby, volání, odesílání a prijímání zpráv, poskytování informací, zprávy, sportovní výsledky, pocasí a další - a to okamžite. Vše co musíte udelat je – zeptat se.

Echo Vás dokáže slyšet pres celou místnost, i když hraje hudba. Pokud chcete použít Echo, stací oslovit chytrou asistentku pomocí slova „Alexa“ a Echo reaguje okamžite. Pokud máte více než jeden prístroj Echo nebo Echo Dot, Alexa reaguje inteligentne na prístroj ke kterému jste nejblíže díky ESP (Echo prostorové vnímání)

 

Echo poskytuje hands-free hlasové ovládání pro Amazon Music-zeptejte se na své oblíbené umelce nebo skladby, nebo požádejte o specifický žánr nebo náladu. Mužete také vyhledávat hudbu podle textu písne, podle toho kdy byla vydána skladba nebo album, nebo nechat Alexu vybrat hudbu pro vás. Poslechnete si skladby s Amazon Music Unlimited.Echo také poskytuje hands-free hlasové ovládání pro Pandoru, Spotify, iHeartRadio a TuneIn. Echo podporuje Bluetooth, takže mužete poslouchat svou oblíbenou hudbu napríklad pres iTunes ze svého telefonu nebo tabletu. Reproduktory Echo byly speciálne navrženy tak, aby produkovaly zvuk do všech smeru. Echo Vás prekvapí skvelou kvalitou zvuku díky necekane hlubokým basum i cistým výškám.  

Predstavujeme Alexa volání a zasílání zpráv - nový zpusob, jak být spolu s rodinou a práteli. Když jste zaneprázdneni, varíte veceri, požádejte Alexu at Vás spojí s mámou nebo pošle rychlou zprávu prátelum. S Alexou, mužete mluvit s kýmkoli, kdo má Echo, Echo dot, Echo Show, nebo Alexa Aplikaci. Mužete také povolit novou funkci s názvem Drop In pro zvláštní prípady, kdy se chcete okamžite spojit s nejbližší rodinou a práteli nebo jinými zarízeními Echo ve vaší domácnosti.

Použijte Echo pro zapnutí lampy, než vstanete z postele, zapnutí termostatu pri ctení ve svém oblíbeném kresle, nebo ztlumení svetla z pohovky pri sledování filmu, to vše, aniž byste hnuli prstem ... nebo zvýšili svuj hlas.

Echo spolupracuje s inteligentními domácími zarízeními, jako jsou svetla, vypínace, televizory, ventilátory, termostaty, a další od výrobcu jako Philips Hue, TP-Link, Sony, ecobee, WeMo, SmartThings, Insteon, Lutron, Nest, Wink, Honeywell a další.

Mozek zarízení - „Alexa“ je umístena v cloudu a díky tomu se neustále vylepšuje. Cím více zarízení používáte, tím lépe se prizpusobuje vaší reci, slovní zásobe i osobním preferencím. A protože Echo je neustále pripojeno, aktualizace jsou automatické a okamžité.

Díky podpore vývojáru tretích stran se Alexa ucí desítky nových dovedností každým dnem.


Pozn : Podporované jazyky pro hlasové ovládání jsou „Anglictina (US), Anglictina (UK), nemcina.

Nekteré funkce jsou omezeny pouze pro urcitý region ci území!

 
Specifikace
Konektivita Bluetooth A2DP, Bluetooth AVRCP, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Operační systém Uzavřený
Ovládání Tlačítka, Hlasové
Zvukový výstup Ano
Hmotnost 821 g
Rozměry (Š x V x H) 148 mm x 88 mm x 88 mm
Reproduktor Interní 2. pásma

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Porovnat 0

Jsem tak prázdný :)

Bude zvoleno Dopravné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně