Nejprodávanější

Amazon Echo Dot (2. generace), bílý

Chytrý reproduktor s hlasovým ovládáním a virtuální asistentkou Alexa.

Více informací

1 590 Kčs DPH

(1 314 Kč bez DPH)
Skladem > 5 ks

- +

Přidat do porovnání

Kód: 1167
Nový produkt
 
Popis

Amazon Echo Dot (2. generace)

  • Echo Dot (2. generace) je hands-free, hlasem ovládaný prístroj, který využívá Alexu* pro prehrávání hudby, ovládání chytrých domácích prístroju, volání, odesílání a prijímání zpráv, poskytování informací, ctení zpráv, nastavení budíku, ctení audioknih z Audible , kontrolování Amazon Video na Fire TV a mnoho dalšího
  • Pripojte reproduktory nebo sluchátka pres Bluetooth nebo 3,5 mm stereo kabel pro prehrávání hudby z Amazon Music, Spotify, Pandora, iHeartRadio nebo TuneIn
  • Predstavujeme Alexa volání a posílání zpráv - nový zpusob, jak být spolu s rodinou a práteli. Jen se reknete Alexe at zavolá nebo pošle zprávu komukoli s Amazon Echo, Echo Dot, nebo Alexa Aplikací.
  • Ovládejte svetla, ventilátory, televizory, vypínace, termostaty, garážová vrata, postrikovace, zámky a další kompatibilní zarízení pripojenými pres WeMo, Philips Hue, Sony, Samsung SmartThings, Nest, a další
  • Alexa Vás uslyší pres celou místnost díky 7-mi velmi citlivým mikrofonum pro hands-free ovládání, a to i v hlucném prostredí nebo pri prehrávání hudby
  • Obsahuje vestavený reproduktor, takže muže fungovat sama o sobe jako inteligentní budík v ložnici, pomocník v kuchyni nebo kdekoli budete chtít hlasem ovládaný pocítac; 
  • Neustále se vyvíjející s pribývajícími službami a tisíci nových dovedností jako jsou Uber, Domino, Dish a další

*Alexa je chytrá asistentka podobne jako Siri nebo Google now, která umí rozpoznat mluvené slovo a odpovedet na vetšinu vašich dotazu.

Echo Dot je hands-free, hlasem ovládaný prístroj s malým vestaveným reproduktorem, prípadne pro pripojení Vámi vybraných reproduktoru nebo sluchátek pres Bluetooth nebo pres 3,5mm audio kabel. Dot Vás propojí s Alexa hlasovou asistentkou pro prehrávání hudby, volání, odesílání a prijímání zpráv, poskytování informací, zprávy, sportovní výsledky, pocasí a další - a to okamžite.

Echo Dot Vás dokáže slyšet pres celou místnost, i když hraje hudba. Pokud chcete použít Echo Dot, stací oslovit chytrou asistentku pomocí slova „Alexa“ a Dot reaguje okamžite. Pokud máte více než jeden prístroj Echo nebo Echo Dot, Alexa reaguje inteligentne na prístroj ke kterému jste nejblíže díky ESP (Echo prostorové vnímání).

 

Echo Dot poskytuje hands-free hlasové ovládání pro Amazon Music-zeptejte se na své oblíbené umelce nebo skladby, nebo požádejte o specifický žánr nebo náladu. Mužete také vyhledávat hudbu podle textu písne, podle toho kdy byla vydána skladba nebo album, nebo nechat Alexu vybrat hudbu pro vás. Poslechnete si skladby s Amazon Music Unlimited.

Echo Dot také poskytuje hands-free hlasové ovládání pro Pandoru, Spotify, iHeartRadio a TuneIn.

 Predstavujeme Alexa volání a zasílání zpráv - nový zpusob, jak být spolu s rodinou a práteli. Když jste zaneprázdneni, varíte veceri, požádejte Alexu at Vás spojí s mámou nebo pošle rychlou zprávu prátelum. S Alexou, mužete mluvit s kýmkoli, kdo má Echo, Echo dot, Echo Show, nebo Alexa Aplikaci. Mužete také povolit novou funkci s názvem Drop In pro zvláštní prípady, kdy se chcete okamžite spojit s nejbližší rodinou a práteli nebo jinými zarízeními Echo ve vaší domácnosti.

 

 

Použijte Echo Dot pro zapnutí lampy, než vstanete z postele, zapnutí termostatu pri ctení ve svém oblíbeném kresle, nebo ztlumení svetla z pohovky pri sledování filmu, to vše, aniž byste hnuli prstem ... nebo dokonce zvýšili svuj hlas.

Echo Dot spolupracuje s inteligentními domácími zarízeními, jako jsou svetla, vypínace, televizory, ventilátory, termostaty, a další od výrobcu jako Philips Hue, TP-Link, Sony, ecobee, WeMo, SmartThings, Insteon, Lutron, Nest, Wink, Honeywell a další.

 

Mozek zarízení - „Alexa“ je umístena v cloudu a díky tomu se neustále vylepšuje. Cím více zarízení používáte, tím lépe se prizpusobuje vaší reci, slovní zásobe i osobním preferencím. A protože Echo dot je neustále pripojeno, aktualizace jsou automatické a okamžité.


Díky podpore vývojáru tretích stran se Alexa ucí desítky nových dovedností každým dnem.

Pozn : Podporované jazyky pro hlasové ovládání jsou „Anglictina (US), Anglictina (UK), nemcina.

Nekteré funkce jsou omezeny pouze pro urcitý region ci území!

 

 
Specifikace
Konektivita Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth A2DP, Bluetooth AVRCP
Připojení Jack 3,5mm
Operační systém Uzavřený
Ovládání Tlačítka
Zvukový výstup Ano
Hmotnost 160 g
Rozměry (Š x V x H) 32 mm x 84mm x 84 mm
Reproduktor Interní

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Porovnat 0

Jsem tak prázdný :)

Bude zvoleno Dopravné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně