Kategorie

Nejprodávanější

Amazon TAP, chytrý přenosný reproduktor, Alexa

Chytrý přenosný reproduktor s hlasovým ovládáním a virtuální asistentkou Alexa.

Více informací

999 Kčs DPH

(825 Kč bez DPH)
Skladem > 5 ks

- +

Přidat do porovnání

Kód: 1227
Nový produkt
 
Popis

Amazon Tap je přenosný reproduktor s podporou technologie Bluetooth a Wi-Fi, který vám nabízí bohatý a plnohodnotný zvuk. Stačí klepnout na tlačítko mikrofonu nebo povolit režim hands free a požádat o hudbu, slyšet zprávy, hledat informace, objednat si pizzu a další s Alexa Voice Service.

Objevte a vychutnejte si hudbu, vše na jednom místě s Amazon Music - stačí klepnout na tlačítko mikrofonu a požádat o svého oblíbeného umělce nebo píseň nebo požádat o konkrétní žánr nebo náladu. Můžete také hledat hudbu podle textu, když byla spuštěna skladba nebo album, nebo nechat Alexa vybrat hudbu pro vás. Poslechněte si jakoukoli píseň s Amazon Music Unlimited.

Streamujte přímo přes Wi-Fi od Amazon Music, Spotify, Pandora, TuneIn, iHeartRadio a další. Můžete také připojit přes Bluetooth ke své hudbě - včetně iTunes. Když jste na cestách, streamování hudby je stejně snadné pomocí hotspotu v telefonu nebo jiného mobilního zařízení.
Duální stereofonní reproduktory s technologií Dolby pro ostré vokály a rozšířenou odezvu basů. Amazon Tap poskytuje 360 ° všesměrový zvuk. Malé a snadné cestování, můžete si vychutnat skvělou hudbu s Alexa, ať jste kdekoli.Po připojení k síti Wi-Fi můžete přistupovat k hlasové službě Alexa, která je stále moudřejší. Stačí klepnout na tlačítko mikrofonu a požádat o přehled zpráv, nastavení časovače nebo počasí. Prozkoumejte více věcí, které můžete zkusit s Alexou.

Dovednosti nabízejí další možnosti jako žádost o jízdu s Uber nebo sledování vaší kondice s Fitbit. Objevujte a povolte dovednosti.


Ať už jedete na párty nebo šlapat do parku, kompaktní velikost Amazon Tap usnadňuje pohyb. Váha přes pouhý kilogram - dokonale přenosné. Stačí ho hodit do batohu nebo s volitelným přenášecím závěsem do tašky a jděte.


Jediný nabitý akumulátor poskytuje až 9 hodin nepřetržitého přehrávání, aby vás bavil - ať jste kdekoli. Přiložená nabíjecí kolébka umožňuje bezproblémové nabíjení i při poslechu. A když je baterie Amazon Tap nízká, Alexa řekne: "Mimochodem, baterie je v současné době skoro vybitá."


Pozn : Podporované jazyky pro hlasové ovládání jsou „Anglictina (US), Anglictina (UK), Němčina.

Nekteré funkce jsou omezeny pouze pro určitý region či území!

 
Specifikace
Reproduktor Interní 2. pásma

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Porovnat 0

Jsem tak prázdný :)

Bude zvoleno Dopravné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně