Kategorie

Nejprodávanější

Amazon Kindle 2022, 16GB, modrý, bez reklam

6" Carta E-Ink dotykový displej s integrovaným LED. Rozlišení 1448x1072 (300dpi), WiFi, 16GB, 158g

Více informací

2 998 Kčs DPH

(2 478 Kč bez DPH)
Skladem > 5 ks

- +

Přidat do porovnání

Kód: 3423
Nový produkt

Příslušenství

 
Popis

Amazon Kindle 2022  • Nejlehčí a nejkompaktnější Kindle, nyní s displejem s vysokým rozlišením 300 ppi pro ostrý text a obrázky.

  • Čtěte pohodlně díky displeji bez odlesků, který připomíná papír. Nastavitelné přední světlo a tmavý režim umožňují čtení bez námahy ve dne i v noci.

  • Ztraťte se ve svém příběhu. Žádné zprávy, e-maily a sociální média díky zařízení, které vás nebude rozptylovat a je speciálně stvořené pro čtení.

  • Nyní s prodlouženou výdrží baterie - na jedno nabití přes USB-C vydrží až 6 týdnů.

  • Nyní s 16 GB pro uložení tisíců knih - Dvojnásobná kapacita oproti předchozí generaci.

  • Najděte nové příběhy - S Kindle Unlimited získáte neomezený přístup k více než 2 milionům titulů, tisícům audioknih a dalším.

  • Navrženo s ohledem na udržitelnost. Tento Kindle využívá 30-75 % recyklovaných plastů a 90 % recyklovaného hořčíku a má 100% recyklovatelný obal zařízení.Vezměte si svůj příběh s sebou

Seznamte se s Kindlem, nyní s vylepšeným displejem s vysokým rozlišením, 2x větším úložištěm, nabíjením přes USB-C a delší výdrží baterie. Vestavěné nastavitelné přední světlo a nově přidaná funkce tmavého režimu vám umožní pohodlné čtení v interiéru i exteriéru kdykoli během dne.


Zlepšete si čtení

Vychutnejte si ostřejší text a obrázky. Vylepšený displej s vysokým rozlišením 300 ppi a bez odlesků má více než 3x více pixelů než předchozí generace.


Pohodlné čtení v jakémkoli prostředí

Displej bez odlesků se čte jako skutečný papír, a to i na přímém slunečním světle. Nastavte si přední podsvícení displeje a nyní s tmavým režimem snadno invertujte barvu textu pro pohodlnější čtení ve dne i v noci.Čtení bez rozptylování

Bez vyrušování zprávami, e-maily a sociálními sítěmi se můžete do příběhu ponořit.


Čtěte déle

Nyní s prodlouženou výdrží baterie. Na jedno nabití přes USB-C vydrží až 6 týdnů. Výdrž baterie se může lišit v závislosti na způsobu používání.Často kladené otázky

1. Jak se obrazovka Kindle liší od obrazovky tabletu?

Naše zařízení Kindle jsou navržena tak, abyste mohli pohodlně číst celé hodiny. Kindle má jedinečný černobílý displej bez odlesků, který se čte jako papír i na jasném slunečním světle a umožňuje několikatýdenní výdrž baterie.

2. Musím být členem Kindle Unlimited, abych mohl/a číst na Kindle?

Ne, ke čtení na Kindle nepotřebujete členství Kindle Unlimited. Všechna zařízení Kindle jsou vybavena okamžitým přístupem do nejlepšího obchodu s elektronickými knihami na světě. Obchody Kindle Store po celém světě nabízejí miliony titulů, včetně nejnovějších bestsellerů.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Porovnat 0

Jsem tak prázdný :)

Bude zvoleno Dopravné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně