Kategorie

Nejprodávanější

Amazon Kindle Paperwhite 5 (2021) 16GB, černý, special offers

6,8" Carta E-Ink displej. Rozlišení 300dpi. Vodotěsná (IPX8). Dotykový displej s integrovaným LED.

Více informací

3 720 Kčs DPH

(3 074 Kč bez DPH)
Skladem > 5 ks

- +

Přidat do porovnání

Kód: 3431
Nový produkt

Příslušenství

 
Popis

Amazon Kindle Paperwhite 5 (2021) 16GB, special offers

Ponořte se do knihy.  Kdekoli a kdykoli

Kindle Paperwhite je tenký, lehký a snadno se přenáší, takže si své oblíbené knihy můžete vychutnat kdykoli. S naším charakteristickým 300 ppi displejem Paperwhite bez odlesků - nyní o 10 % jasnějším při maximálním nastavení - můžete číst při jakémkoli světle. Výdrž až 10 týdnů jedno nabití baterie přes USB-C. Výdrž baterie se může lišit v závislosti na způsobu používání.

  • Kindle Paperwhite - nyní s 6,8" displejem a tenčími okraji, nastavitelným teplým světlem, výdrží baterie až 10 týdnů a o 20 % rychlejším otáčením stránek.
  • Vytvořený pro čtení - S designem se zploštělou přední stranou a 300 ppi displejem bez odlesků, který se čte jako skutečný papír, a to i na jasném slunečním světle.
  • Více knih na více místech - Uložte tisíce titulů a pak si je vezměte všechny s sebou. Jediné nabití přes USB-C vydrží týdny, ne hodiny.
  • Snadné pro oči - Nyní s nastavitelným teplým světlem, které mění odstín obrazovky z bílé na jantarovou.
  • Vodotěsné čtení - Vyrobeno tak, aby odolalo náhodnému ponoření do vody, takže se nemusíte bát pláže ani vany.
  • Najděte nové příběhy - S Kindle Unlimited získáte neomezený přístup k více než 2 milionům titulů, tisícům audioknih a dalším.
  • Vydejte se na cestu bez použití rukou - Spárujte s předplatným Audible a sluchátky nebo reproduktory Bluetooth a poslouchejte svůj příběh.

Žádný šplouchanec už není problém

S vodotěsným Kindle Paperwhite můžete číst a relaxovat na více místech - od pláže až po vanu. Kindle Paperwhite má stupeň krytí IPX8, který ho chrání před náhodným ponořením až do dvou metrů sladké vody po dobu až 60 minut a do 0,25 metru mořské vody po dobu až 3 minut.

Přesahuje rámec knihy

Nyní si můžete nastavit odstín displeje Kindle Paperwhite od bílého světla po teplou jantarovou barvu nebo si naplánovat, kdy se světlo změní, a přizpůsobit si tak čtení na míru. Můžete také nastavit velikost a tučnost textu tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Nové čtenářské zážitky

Vychutnejte si vylepšený zážitek ze čtení Kindle díky nejnovějším aktualizacím softwaru. Nyní se snadným přístupem do nastavení zařízení a spodní navigací pro přepínání mezi domovskou stránkou, knihovnou nebo právě čtenou knihou. Nové prostředí Knihovny vám pomůže snadno najít vaše oblíbené knihy a nové prostředí domovské stránky vám pomůže objevit vaše další čtení podle žánru a kategorie.

Často kladené otázky

1. Jak se obrazovka Kindle liší od obrazovky tabletu?

Naše zařízení Kindle jsou navržena tak, abyste mohli pohodlně číst celé hodiny. Kindle má jedinečný černobílý displej bez odlesků, který se čte jako papír i na jasném slunečním světle a umožňuje několikatýdenní výdrž baterie.

2. Musím být členem Kindle Unlimited, abych mohl/a číst na Kindle?

Ne, ke čtení na Kindle nepotřebujete členství Kindle Unlimited. Všechna zařízení Kindle jsou vybavena okamžitým přístupem do nejlepšího obchodu s elektronickými knihami na světě. Obchody Kindle Store po celém světě nabízejí miliony titulů, včetně nejnovějších bestsellerů.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Porovnat 0

Jsem tak prázdný :)

Bude zvoleno Dopravné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně