Kategorie

Nejprodávanější

Amazon Kindle Scribe, 16GB, Premium Stylus Pen

První Kindle s možností ručního psaní poznámek s matným 10,2" e-Ink displejem s rozlišením 300dpi. Integrováno 35 LED pro čtení za všech světelných podmínek. Bluetooth pro připojení sluchátek nebo repro. WiFi, Dodáváno s s Prémiovým perem pro psaní. Lze číst a psát podobně jako na klasický papír.

Více informací

10 490 Kčs DPH

(8 669 Kč bez DPH)
Skladem > 5 ks

- +

Přidat do porovnání

Kód: 3442
Nový produkt

Příslušenství

 
Popis

Amazon Kindle Scribe

Čtěte a piště stejně přirozeně jako na papír

Díky velkému 10,2“ E-Ink displeji s jemným rozlišením 300dpi je Kindle Scribe perfektní pro čtení a psaní, a to i na přímém slunci. Velký displej vám poskytuje prostor pro psaní poznámek a deníků a usnadňuje úpravu velikosti písma a šířky okrajů pro lepší pohodlí při čtení. Psaní na Kindle Scribe je jako psaní na papír. Od přirozeného držení pera v ruce až po zvuk, který slyšíte při psaní, povrch Kindle Scribe je vytvořen pro nejlepší možný zážitek ze čtení i psaní.

 • Čtěte a pište stejně přirozeně jako na papír – Obsahuje jako první na světě 10,2” 300 ppi neoslňující papírově bílý displej a pero
 • Dělejte si poznámky do milionů titulů v obchodě Kindle – Ručně pište myšlenky na lepicí papírky ve své oblíbené knize pomocí přiloženého pera. Poznámky jsou automaticky uspořádány podle knih na jednom místě, takže je můžete procházet, kontrolovat a odesílat e-mailem.
 • Prohlížejte si dokumenty a dělejte si poznámky digitálně – k importu dokumentů použijte aplikaci Kindle nebo webový prohlížeč pro stolní počítače. Prohlížejte a označujte soubory PDF nebo vytvářejte rychlé poznámky v aplikaci Microsoft Word a dalších kompatibilních dokumentech. Export dokumentů a poznámek prostřednictvím e-mailu.
 • Již brzy: Kindle Scribe poskytuje pravidelné bezplatné aktualizace softwaru, které obsahují nové funkce. V nadcházejících měsících přidá Kindle Scribe další nástroje pro označování a výběr objektů, vylepšenou organizaci a navigaci poznámek a možnost odesílat dokumenty do Kindle Scribe přímo z aplikace Microsoft Word (vyžaduje předplatné Microsoft 365).
 • Čtěte a pište pohodlně ve dne i v noci – Ať už se ponoříte do populárně naučné knihy nebo recenzujete dokument, Kindle Scribe má velký displej s vysokým rozlišením, nastavitelnou teplotu světlo, automatické nastavení předního světla a větší velikosti písma pro individuální nastavení každého z nás.
 • Knihovna světové třídy, krásnější než kdy jindy – Dělejte si poznámky do milionů knih, které ožívají na velkém displeji s vysokým rozlišením.
 • Čtete a pište déle – Jedno nabití přes USB-C zajistí měsíce čtení a týdny zápisu a dodávané pero se nikdy nemusí nabíjet.Síla pera

Kindle Scribe obsahuje buď základní nebo prémiové pero. Obě vám poskytují nové způsoby jak používat váš nový Kindle Scribe než kdy předtím. Prémiové pero má samostatnou gumu a tlačítko, které lze přiřadit k například k přepínání mezi perem, zvýrazňovačem nebo dalšími funkcemi. • Není potřeba žádné nabíjení ani nastavení
 • Připevňuje se magneticky
 • Speciální guma (pouze pero Premium)
 • Tlačítko zkratky (pouze pero Premium)

Přidejte do svých knih ručně psané poznámky

Vkládejte celé stránky ručně psaných poznámek do milionu elektronických knih z obchodu Kindle, aniž byste zaplňovali originální stránky. Jednoduše klepněte na místo na stránce, kam chcete vložit poznámku, abyste tuto ručně psanou myšlenku rychle zachytili na později. Rychlé poznámky jsou automaticky uspořádány podle knihy na jednom místě, takže se můžete snadno orientovat, procházet a exportovat všechny své poznámky v knize.Více typů štětců pro více způsobů psaní

Pero a zvýrazňovač jsou vždy užitečné, ale někdy potřebujete více možností. Vyzkoušejte nové plnicí pero pro krásnou kaligrafii, přepněte na fix, abyste zdůraznili své poznámky, nebo použijte novou tužku pro lehké skicování. Všechny psací nástroje jsou nyní vybaveny vylepšenými možnostmi tlaku a naklánění.

Zefektivněte své životní poznámky

Kindle Scribe je také poznámkový blok a deník s přiloženými šablonami, jako je linkovaný papír, prázdný papír, seznamy úkolů a další. Přestaňte prohledávat stohy papíru – udržujte sešity uspořádané ve složkách a podsložkách a hledejte poznámkové bloky podle názvu, abyste je mohli později rychle použít. Získejte přístup ke svým poznámkovým blokům prostřednictvím funkce synchronizace aplikace Kindle.

Dělejte si poznámky do dokumentů

Bezpečně importujte soubory do svého Kindle Scribe pomocí „Odeslat do Kindle“ (ve svém desktopovém webovém prohlížeči nebo tlačítkem „Sdílet“ prostřednictvím aplikace Kindle pro iOS a Android). Soubory importované přes Send to Kindle jsou při přenosu šifrovány, a když jsou uloženy, jsou zabezpečeny v datových centrech Amazonu, která jsou navržena tak, aby splňovala nejpřísnější bezpečnostní požadavky na světě. Označte soubory PDF importované v původním rozvržení nebo vkládejte nalepovací poznámky do importovaných dokumentů Microsoft Word a dalších kompatibilních formátů souborů Send to Kindle. Začátkem roku 2023 budete také moci odesílat dokumenty do svého Kindle Scribe přímo prostřednictvím aplikace Microsoft Word (vyžaduje se předplatné Microsoft 365).

Čtěte a piště v jakémkoli světle

Automaticky nastavitelná intenzita předního světlo a nastavitelná teplota světla poskytují pohodlné, individuální podmínky pro čtení a psaní, ve dne i v noci. Díky nabíjení přes USB-C a výdrži baterie, která vydrží měsíce pro čtení a týdny pro zápis, se můžete ponořit do svého obsahu, aniž byste se museli starat o hledání elektrické zásuvky. 

Často kladené otázky

Jaké typy dokumentů mohu importovat a zapisovat do nich?

Můžete psát přímo do dokumentů PDF, které jsou importovány prostřednictvím Send-to-Kindle . Kindle Scribe v současné době nepodporuje zápis přímo na stránku v dokumentech PDF načtených přes USB-C nebo dříve odeslaných do vaší knihovny před 11. 11. 2022. Můžete také vytvářet ručně psané poznámky v milionech knih Kindle, stejně jako PDF (s nastavitelným rozložením), DOC, DOCX, TXT, RTF, HTM, HTML, PNG, GIF, JPG, JPEG, BMP a EPUB dokumenty importované prostřednictvím Odeslat do Kindle.


Do jakých typů knih mohu psát?

Můžete vkládat ručně psané poznámky v milionech elektronických knih Kindle. Kindle Scribe nepodporuje ručně psané poznámky na manga, komiksy, grafické romány, časopisy nebo noviny, i když jsou stále k dispozici ke stažení a vypadají krásně na 10,2” displeji s rozlišením 300 ppi. Vyhledejte podporované funkce podle elektronické knihy v části „Podrobnosti o produktu“ elektronické knihy, kterou si chcete zakoupit.

Mohu psát přímo do svých knih?

Aby byly stránky čisté a přehledné, povolujeme vložení poznámky a nepíšete tak přímo na stránky. K podporovaným knihám můžete vkládat poznámky, abyste si perem dělali ručně psané poznámky.Specifikace

Úhlopříčka displeje 10,2" (25,9cm)
Podporované formáty AZW, AZW3, TXT, PDF, MOBI, PRC
Podporované zvukové formáty AAX
Barva Šedá
Paměť 16 GB
Typ displeje E-ink Carta
Rozlišení displeje 2480 x 1860
Barevná hloubka 16 odstínů šedi
Osvětlení displeje Ano
Konektivita Bluetooth, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 802.11 ac
Připojení USB-C
Podpora pam. karet Ne
Senzory Senzor otevření/zavření pouzdra
Operační systém Linux
Ovládání Dotykové
Jazyk menu Angličtina, Francoužština, Italaština, Němčina, Portugalština, Ruština, Španělština
Kapacita baterie 3000 mAh
Hmotnost 433 g
Rozměry (Š x V x H) 196 x 230 x 5.8 mm
 
Specifikace
Úhlopříčka displeje 10,2" (25,9cm)
Podporované formáty AZW, AZW3, TXT, PDF, MOBI, PRC
Podporované zvukové formáty AAX
Barva Šedá
Paměť 16 GB
Typ displeje E-ink Carta
Rozlišení displeje 2480 x 1860
Barevná hloubka 16 odstínů šedi
Osvětlení displeje Ano
Konektivita Bluetooth, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi 802.11 ac
Připojení USB-C
Podpora pam. karet Ne
Senzory Senzor otevření/zavření pouzdra
Operační systém Linux
Ovládání Dotykové
Jazyk menu Angličtina, Francoužština, Italaština, Němčina, Portugalština, Ruština, Španělština
Kapacita baterie 3000 mAh
Hmotnost 433 g
Rozměry (Š x V x H) 196 x 230 x 5.8 mm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Porovnat 0

Jsem tak prázdný :)

Bude zvoleno Dopravné
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Ceny jsou s DPH

K pokladně